Do wynajęcia budynek pod komercję w Choszcznie!

2 500 zł 10 zł/m²

Fabryczna, Choszczno, Polska

Opis

Polecam do wynajęcia budynek pod komercję- usługi, handel, produkcję.

Budynek znajduje się przy ul. Fabrycznej w Choszcznie, okolica w większości zajęta pod usługi i produkcję. Zabudowania wzdłuż drogi asfaltowej. Zjazd na drogę wojewódzką nr 151 około 70 metrów. Działka uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację, gaz. Teren działki ogrodzony, brama wjazdowa na pilota, szeroka na ponad 6 metrów, przed budynkiem parking utwardzony polbrukiem. Teren działki dzielony ze sklepem firmowym sieci „Ozimek” oraz część budynku (prawa storna) wynajmowana dla innego klienta na potrzeby prowadzenia przez niego swojej działalności gospodarczej.

Przedmiotem umowy jest część budynku o powierzchni około 250 m². Budynek o prostej budowie, w kształcie prostokąta, dach dwuspadowy o lekkim nachyleniu, niepodpiwniczony, w jednym pomieszczeniu kanał. Do budynku prowadzą dwa wejścia, od frontu i od tyłu budynku oraz dwie bramy wjazdowe. Budynek ocieplony, z ładną elewacją, okna nowe, nowe bramy wjazdowe. Wewnątrz kilka pomieszczeń, wydzielona część na pomieszczenia socjalne, biuro, reszta to kilka pomieszczeń do indywidulanego wykończenia (stan surowy), które można zaadaptować na potrzeby swojej działalności gospodarczej. Chętnie wynajmiemy na usługi (bez warsztatu samochodowego z uwagi na fakt, że działka nie jest zbyt duża i dzielić ją trzeba z pozostałymi dwoma firmami znajdującymi się na terenie nieruchomości).

Nieruchomość do objęcia od zaraz!

Kaucja w wysokości jednokrotności czynszu – 2500 zł

Opłaty miesięczne: wynajem na podstawie faktury VAT, czynsz 2500 zł netto. Media na podstawie indywidualnych umów zawartych przez Najemcę na swoją rzecz.

Atuty

Udogodnienia:
  • parking

Kontakt w sprawie oferty

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak
Tel. 693-557-583
Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 24981

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!