Działka pod zabudowę jednorodzinną, blisko jeziora

50 000 zł 76 zł/m²

Sienkiewicza 28, 73-240 Bierzwnik, Polska
  • Data dodania: 2021-01-11
  • Aktualizacja: 2023-03-29 14:25:48
  • Rodzaj nieruchomości:
  • Wielkość działki: 660 m²
  • Dojazd: Droga asfaltowa
  • Typ działki: Budowlana
  • Media: Woda, Prąd, Gaz, Kanalizacja

Opis

Tylko u Nas!!

Nieruchomość gruntowa pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie.

Działka płaska, nieogrodzona o wymiarach 24mx27,5m i powierzchni 660 m², zlokalizowana wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej w której znajdują się następujące media: prąd, woda i kanalizacja oraz instalacja teletechniczna (telefon, Internet, telewizja). Nieruchomości sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako Bp – zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.

Atrakcyjna okolica: liczne jeziora z czego do najbliższego jest ok 250 metrów, lasy grzybowe, otulina Drawieńskiego Parku Narodowego, ok 20 km do pola golfowego Modry Las.

W miejscowości mieści się m.in. siedziba Gminy Bierzwnik, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy wielobranżowe, supermarket, dworzec kolejowy – trasa Szczecin-Poznań.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt w sprawie oferty:
Magdalena Ruszczak Tel. 602-889-829

Nasi licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami gwarantują bezpieczeństwo transakcji!

Jesteśmy pośrednikiem Expandera – oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup, budowę lub remont – najlepsza oferta, zdolność, pełna dokumentacja oraz kompleksowe ubezpieczenia: na życie, majątkowe i komunikacyjne!

Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego i może podlegać aktualizacji. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2018 r., poz. 1025 ze zm.). Wszelkie prawa zastrzeżone! Opis oraz zdjęcia są własnością biura: Agencja „PARTNER” Kamila Ruszczak z siedzibą w Choszcznie przy ul. Władysława Jagiełły 17E/7. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora zabronione.

Kontakt w sprawie oferty

anonymous

Magdalena Ruszczak
Tel. 602-889-829
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!