Działka z dala od zabudowań- samotnia dla chcących uciec przed zgiełkiem miasta!

120 000 zł 39 zł/m²

2QR7+J6 Breń, Polska
 • Data dodania: 2023-05-10
 • Aktualizacja: 2023-05-10 13:43:44
 • Rodzaj nieruchomości:
 • Rynek:
 • Wielkość działki: 3051 m²
 • Dojazd: Droga polna
 • Typ działki: Rolna

Opis

Na sprzedaż urocza działka w zacisznym miejscu – z dala od miasta i zwartej zabudowy!

Oferta na wyłączność!!!- nie szukaj dalej. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa!

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona w miejscowości Breń, oddalonej około 25 km od miasta powiatowego Choszczno., w gminie Bierzwnik. Miejscowość zlokalizowana w południowej części województwa zachodniopomorskiego, ok. 100 km na południowy wschód od Szczecina, 60 km od Gorzowa, 110 km od przejścia granicznego w Kostrzynie nad Odrą i 200 km od Berlina.

GMINA BIERZWNIK – położona na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Atrakcyjny turystycznie region o bardzo dużym wskaźniku zalesienia z licznymi jeziorami o przejrzystej wodzie, bogatymi w rozmaite gatunki ryb i atrakcjami do turystyki pieszej i rowerowej, raj dla grzybiarzy, wędkarzy i myśliwych. Dla amatorów spływów kajakowych organizowane są na malowniczej rzece Drawie spływy kajakowe dla tych bardziej i mniej doświadczonych kajakarzy. Poszczególne odcinki rzeki dostarczą nie lada wrażeń, a czasami leniwie płynąca Drawa pozwoli zaobserwować liczne gatunki flory i fauny, także tych rzadko występujących. Miłośnicy jeździectwa mogą skorzystać z terenów w licznych stajniach działających w okolicy i cieszyć się walorami krajobrazowymi okolicy z grzbietu ukochanych wierzchowców. Gmina Bierzwnik dostarczy miłośnikom historii i zabytków licznych atrakcji takich jak – klasztor pocysterski w Bierzwniku, Kościoły w Breniu, Klasztornym czy Zieleniewie. A przy odrobinie szczęścia można trafić na coroczną imprezę „3 dni na szlaku cysterskim”.

Zaledwie 25 kilometrów od nieruchomości znajduje się jedne z najpiękniejszych pól golfowych w Europie „Modry Las”. 18 dołkowe pole golfowe zostało zaprojektowane przez firmę Gary’ego Playera z Florydy.G, który dziewięciokrotnie wygrywał największe światowe turnieje.

NIERUCHOMOŚĆ

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3051 m² wraz z udziałem w drodze dojazdowej o szerokości około 8 metrów.

Działka o regularnym kształcie, lekkim nachyleniu terenu, wymiary 50x 60 metrów. Droga dojazdowa polna. Działka częściowo zalesiona samosiejkami brzozy. Bardzo uroczo położona, z dala od drogi głównej, na skraju lasu, sąsiaduje również z polami uprawnymi. Teren zaciszny, idealna ostoja dla osób poszukujących ciszy i kontaktu z naturą.

Wzdłuż głównej drogi dojazdowej (asfalt, nowo urządzona) luźna zabudowa mieszkaniowa i małe gospodarstwa rolne. W tej samej linii zabudowy co działka, wzdłuż drogi wewnętrznej po sąsiedzku wybudowano uroczy domek letniskowy,

Działka może być zabudowana po uzyskaniu warunków zabudowy. Klasa gruntu IV i V, nie wymaga opłat za wyłączenie z produkcji rolnej. Nie trzeba też być rolnikiem, żeby ją kupić.

Media własne, studnia, szambo – nie ma sieci.

Polecam szczególnie ze względu na lokalizację- w krainie jezior i lasów, na uboczu.

Atuty

Atuty:
 • cicha i spokojna okolica
 • dobry dojazd
 • duża powierzchnia
 • piękna lokalizacja
Udogodnienia:
 • jezioro
 • las

Kontakt w sprawie oferty

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak
Tel. 693-557-583
Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 24981

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!