Działka z dużym potencjałem, w ustronnym miejscu w Objezierzu.

99 000 zł 32 zł/m²

Objezierze, 73-231, Polska
 • Data dodania: 2021-10-14
 • Aktualizacja: 2021-10-14 16:52:18
 • Rodzaj nieruchomości:
 • Rynek:
 • Wielkość działki: 3100 m²
 • Typ działki: Rolna
 • Media: Prąd

Opis

Polecam na sprzedaż urokliwie położoną działkę z możliwością zabudowy w miejscowości Objezierze.

Objezierze (niem. Hitzdorf) – wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Krzęcin. Gmina Krzęcin położona jest na południowym krańcu województwa zachodniopomorskiego, w granicach powiatu choszczeńskiego. Obszar gminy przecina linia kolejowa na trasie Szczecin – Poznań.

Głównym elementem krajobrazu naturalnego gminy są liczne jeziora, w samym Objezierzu mamy ich dwa. Rzeźba terenu jest wyraźnie pofałdowana z licznymi pagórkami, kotlinami i dolinkami, z niewielkimi kępami lasu oraz większym zwartym kompleksem leśnym (sosna, buki, dęby) w okolicach wsi Chłopowo i Krzęcin. Większość teren gminy zajmują tereny rolnicze.

Największym atutem są walory przyrodnicze i krajobrazowe. Rozciąga się tutaj Obszar Chronionego Krajobrazu, obejmujący wschodnią część gminy, na terenie którego położone są projektowane rezerwaty i użytki ekologiczne oraz 12 pomników przyrody w postaci drzew. Gmina Krzęcin posiada dogodne warunki do rozwoju turystyki regionalnej i agroturystyki, planuje się powstanie pól namiotowych, schronisk młodzieżowych i ścieżek rowerowych. Wśród zabytków przeważają obiekty sakralne (do najciekawszych należą kościoły w Krzęcinie, Żeńsku, Rakowie, Chłopowie, Nowym Klukomiu) i rezydencje pałacowe (Przybysław, Mielęcin, Rakowo).

Samo Objezierze jest urokliwą miejscowością, posiada dobry asfaltowy dojazd do większych miejscowości, dominuje tu głównie zwarta zabudowa wzdłuż głównej drogi i tereny rolnicze. Atutem są dwa jeziora stanowiące raj dla wędkarzy i miłośników odpoczynku nad wodą.

Działka:

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana o powierzchni 3100 m² stanowiąca użytki RIVa i RIVb położona na skraju miejscowości, z małym ruchem pieszym i kołowym, zaciszna, z dala od innych zabudowań.

Posiada regularny kształt prostokąta, o lekkim nachyleniu terenu w stronę jeziora i małego obszaru zalesionego.

Dojazd do działki solidnie utwardzoną drogą.

Media: prąd i światłowód.

Działka na ten moment nie jest użytkowana, znajduje się w odosobnionym miejscu, jednak z dobrym dojazdem i w obrębie miejscowości. Polecam szczególnie dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

Doskonałe miejsce na wymarzony dom w pięknej okolicy 🏠🌲🌳🏡🏠🍂

Atuty

Atuty:
 • blisko do jeziora
 • dobry dojazd
 • piękna okolica
 • położona na skraju miejscowości

Kontakt w sprawie oferty

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak
Tel. 693-557-583
Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 24981

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!