Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m². Roztocze

50 000 zł 42 zł/m²

Roztocze 4, 73-200, Polska
  • Data dodania: 2022-09-16
  • Aktualizacja: 2022-09-16 09:11:06
  • Rodzaj nieruchomości:
  • Rynek:
  • Wielkość działki: 1200 m²
  • Dojazd: Droga utwardzona
  • Typ działki: Budowlana
  • Media: Woda, Prąd

Opis

LOKALIZACJA:
Atrakcyjna działka na obrzeżach miasta Choszczno (obręb Roztocze), województwo zachodniopomorskie.
Okolice Choszczna to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich form turystyki. Bogactwo jezior, to raj dla zwolenników sportów wodnych, wędkarstwa i myślistwa a także krajoznawców szukających wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki turystyczne to wymarzone miejsca dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej. W miejscowości zlokalizowane jest Jezioro Klukom o powierzchni ok. 85 ha, wokół którego wybudowana została oświetlona ścieżka o długości ok. 6 kilometrów. Ponadto w miejscowości znajdują się urzędy tj. Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Sąd Rejonowy, kompleks szpitalny z jednym z najlepszych w Polsce odziałem rehabilitacyjnym. Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z dużymi miastami Polski ze względu na położenie przy linii kolejowej Szczecin-Poznań.

NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.
Działka położona wśród nielicznej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych/uprawnych, płaska i nieogrodzona z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 4/28 i powierzchni 1,200 ha sklasyfikowany w ewidencji gruntów jako RIVa oraz N.

Dla terenu na którym znajdują się działka nie uchwalono aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego co stwarza możliwość zabudowania jej według własnego pomysłu na podstawie warunków zabudowy, uwzględniając kontynuację sąsiedniej zabudowy. Położenie nieruchomości zapewnia ciszę i spokój z jednoczesnym szybkim dojazdem do miasta.

Dojazd do działki drogą asfaltową oraz brukowaną (ok 1 km).

Media: prąd, woda, przydomowa oczyszczalnia ścieków lub bezodpływowy zbiornik.

Kontakt w sprawie oferty

anonymous

Magdalena Ruszczak
Tel. 602-889-829
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!