Siedlisko na działce 1,33 ha z domem, stajnią i sielskim klimatem!

398 000 zł 2 488 zł/m²

Breń 3, Polska
 • Data dodania: 2023-04-22
 • Aktualizacja: 2023-05-08 16:53:22
 • Rodzaj nieruchomości:
 • Rynek:
 • Powierzchnia: 160 m²
 • Wielkość działki: 13300 m²
 • Liczba pokoi: 5
 • Liczba łazienek: 1
 • Liczba kondygnacji: 2
 • Stan: Do częściowego remontu
 • Dojazd: Droga asfaltowa
 • Typ działki: Rolna
 • Media: Woda, Prąd

Opis

Tych co lubią kontakt z naturą las i wodę, ciszę i śpiew ptaków, piękne widoki, zachwyci nasza nowa oferta!!!

WYJĄTKOWE SIEDLISKO NA SPRZEDAŻ w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego!

Oferta na wyłączność!!!- nie szukaj dalej. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa!

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona w miejscowości Breń, oddalonej około 25 km od miasta powiatowego Choszczno., w gminie Bierzwnik.  Miejscowość zlokalizowana w południowej części województwa zachodniopomorskiego, ok. 100 km na południowy wschód od Szczecina, 60 km od Gorzowa, 110 km od przejścia granicznego w Kostrzynie nad Odrą i 200 km od Berlina.

GMINA BIERZWNIK – położona na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Atrakcyjny turystycznie region o bardzo dużym wskaźniku zalesienia z licznymi jeziorami o przejrzystej wodzie, bogatymi w rozmaite gatunki ryb i atrakcjami do turystyki pieszej i rowerowej, raj dla grzybiarzy, wędkarzy i myśliwych. Dla amatorów spływów kajakowych organizowane są na malowniczej rzece Drawie spływy kajakowe dla tych bardziej i mniej doświadczonych kajakarzy. Poszczególne odcinki rzeki dostarczą nie lada wrażeń, a czasami leniwie płynąca Drawa pozwoli zaobserwować liczne gatunki flory i fauny, także tych rzadko występujących. Miłośnicy jeździectwa mogą skorzystać z terenów w licznych stajniach działających w okolicy i cieszyć się walorami krajobrazowymi okolicy z grzbietu ukochanych wierzchowców. Gmina Bierzwnik dostarczy miłośnikom historii i zabytków licznych atrakcji takich jak – klasztor pocysterski w Bierzwniku, Kościoły w Breniu, Klasztornym czy Zieleniewie. A przy odrobinie szczęścia można trafić na coroczną imprezę „3 dni na szlaku cysterskim”.

Zaledwie 25 kilometrów od nieruchomości znajduje się jedne z najpiękniejszych pól golfowych w Europie „Modry Las”. 18 dołkowe pole golfowe zostało zaprojektowane przez firmę Gary’ego Playera z Florydy.G, który dziewięciokrotnie wygrywał największe światowe turnieje.

Sama nieruchomość położona na terenach rolniczych, z dojazdem asfaltowym. Stanowi 3 działki o łącznej powierzchni 1,33 ha. Zabudowana domem mieszkalnym, stajnią, dużym budynkiem gospodarczym i kilkoma mniejszymi. Spokojne sąsiedztwo, luźna zabudowa mieszkaniowa, tereny rolnicze i leśne. W niedalekiej odległości czyste jeziora – to tylko zaledwie kilka zalet tej niezwykłej nieruchomości! Właściciel na nieruchomości prowadził szkółkę jeździecką, organizował jazdy na placu jak i wyjazdy w teren!

NIERUCHOMOŚĆ

W skład siedliska wchodzi:

 1. Działka nr 339 zabudowana domem mieszkalnym (kuchnia, jadalnia, 5 pokoi, poddasze, łazienka, sień, przedpokój, piwnica, weranda) o powierzchni zabudowy (PZ) 162 m², i pięcioma budynkami gospodarczymi o PZ 416 m² (stajnia, siodlarnia, 2 garaże, kuchnia letnia, wiata na drewno).
 2. Działka nr 340 o powierzchni 4729 m², zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi o łącznej PZ 590 m² (budynek gospodarski, paszarnia, magazyn, warsztat).
 3. Działka o nr 342/1 o powierzchni 5488 m² stanowiąca łąki i pastwiska (ujeżdżalnia i padok dla koni).

Budynek mieszkalny wolnostojący, częściowo podpiwniczony, ogrzewany piecem opałowym. Woda z sieci wiejskiej, szambo, prąd. Na powierzchnię domu składa się 5 pokoi, kuchnia, duża jadalnia, łazienka, sień, przedpokój. Dodatkowo górną kondygnację można wykorzystać na przestrzeń mieszkalną. Dom jest w stanie do remontu, co stwarza możliwości dostosowania go do własnych potrzeb.

Standard budynku obrazuje załączona dokumentacja zdjęciowa.

Nieruchomość ma ogromny potencjał, malowniczo położona, czuć tu sielski klimat. Okolica oferuje piękne ścieżki konne, bogactwo jezior przyciąga nie tylko polskich, ale również zagranicznych turystów. Może być idealnym miejscem na agroturystykę, niewielką szkółkę jeździecką czy nowym domem dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i piękne walory krajobrazowe.

Atuty

Atuty:
 • duża działka
 • piękna okolica

Kontakt w sprawie oferty

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak
Tel. 693-557-583
Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 24981

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!