O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, ubezpieczeń i produktów finansowych.

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości to proces, na który składa się kilka czynności, a pomoc doświadczonego pośrednika pomoże Państwu jak najszybciej wynająć lub sprzedać nieruchomość – i to za jak najkorzystniejszą cenę.

Dlaczego właśnie my?

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości.

Z powodzeniem przeprowadziliśmy setki transakcji.

Zapewniamy pełną gamę usług w zakresie sprzedaży, wynajmu, kupna i najmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, a także pełną obsługę prawną i notarialną w trakcie przeprowadzania transakcji.

Posiadamy ofertę kilkunastu banków w zakresie kredytów mieszkaniowych, samochodowych czy gotówkowych, ale również obsługujemy przedsiębiorców w zakresie kredytów firmowych i leasingu.

Dodatkowo ubezpieczysz u nas mieszkanie, samochód, życie i zdrowie! Posiadamy ofertę wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Działamy jako ubezpieczone i licencjonowane biuro nieruchomości.

Znajdziemy klienta na nieruchomość. Sprawdzimy i uregulujemy jej stan prawny. W imieniu klienta przeprowadzamy marketing nieruchomości. Pomożemy w uzyskaniu warunków zabudowy i pozwolenia na budowę, podziału działek, wyłączeniu z produkcji rolnej itp. Jesteśmy biurem, które współpracuje z innymi biurami nieruchomości i ich klientami, zwiększając tym samym szansę na finalizację transakcji.

Działamy elastycznie i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.

Pobieramy wynagrodzenie tylko w przypadku finalizacji transakcji.

Możemy pochwalić się całą rzeszą zadowolonych klientów, do których możesz dołączyć również Ty!

Żeby poznać szczegóły współpracy, zapoznać się z umową pośrednictwa i umówić na spotkanie z doradcą zadzwoń lub napisz.

Zespół

Kamila Ruszczak

Kamila Doncer-Ruszczak

Właściciel, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, doradca kredytowy, agent ubezpieczeniowy.

Ukończyła studia licencjackie z gospodarki nieruchomościami, podyplomowe z wyceny nieruchomości i magisterskie z bankowości.

Z nieruchomościami jestem związana od zawsze! Wybierając już kierunek studiów i później uzupełniając wykształcenie wiedziałam, że swoje życie zawodowe zwiążę właśnie z obrotem nieruchomościami. Swoją przygodę zawodowo zaczęłam w 2009 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działam w tej branży. Pierwsze kroki stawiałam na rynku poznańskim, w jednym z lokalnych biur nieruchomości i tam działałam do 2012 roku, zdobywając doświadczenie i podnosząc swoje kwalifikacje. Po powrocie do rodzinnego Choszczna rozpoczęłam pracę na lokalnym rynku. Teraz prowadzę własną firmę – licencjonowane biuro nieruchomości i specjalizuję się nie tylko w obrocie nieruchomościami, ale także w bankowości i ubezpieczeniach.

W codziennej pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm i satysfakcję moich klientów z szybko i bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Dbam także, żeby mój klient był obsłużony kompleksowo – od kupna nieruchomości, poprzez uzyskanie najkorzystniejszego finansowania, skończywszy na ubezpieczeniu tej nieruchomości oraz zabezpieczeniu kredytu, a w rezultacie swojej rodziny – przez dopasowanie odpowiedniego ubezpieczenia na życie.

anonymous

Magdalena Ruszczak

Więcej informacji wkrótce…